NÁSTROJE STOMA

už viac ako 100 rokov

NÁSTROJE STOMA - viac ako 100 ročná nemecká tradícia

V roku 2012 sa spoločnosť Implant & Aesthetic Academy stala výhradným zástupcom pre predaj stomatologických nástrojov prémiovej nemeckej značky STOMA a v roku 2023 prebrala túto štafetu spoločnosť INFINITY Academy.

Spoločnosť vznikla v roku 1919 a svoje motto spoločnosti STOMA je "passion for perfection" ("s vášňou pre dokonalosť") napĺňa do bodky už 100 rokov.

Na našej stránke si môžete "prelistovať" katalóg a vybrať si čo do vašej praxe potrebujete. Všetky informacie ohľadne našich produktov vam poskytneme na: infinityacademy.sk@gmail.com

Nástroje STOMA sú už 20 rokov značnou súčasťou nástrojového vybavenia MUDr. Igora Čecha v Dental Studio 2001 a tiež MUDr. Petra Abelovského v DUOMED. Od roku 2011 s nástrojmi pracujú študenti v Implant & Aesthetic Academy. Našimi referenciami sú spokojní zubní lekári, ktorí sa neustále vracajú a rozširujú o nástroje STOMA svoje ambulancie.

Tie nástroje STOMA, ktoré si už kúpili ich presvedčili, že kvalita je z dlhodobého hľadiska najlepšou formou optimálneho investovania finančných prostriedkov.

Ak sa vám spolupráca s nami páčila povedzte to vašim kolegom – zubným lekárom, ak máte pre nás nápady na zlepšenie, prosím povedzte to nám. Pomôžete nám tým zlepšit naše služby.

Zuzana Matušovýchová

0917 547 269

infinityacademy.sk@gmail.com