Manažment praxe

Netradičný manažment lekárskej praxe

Akýkoľvek manažment druhých začína pri nás samých. Druhých nedokážeme zmeniť a je to tak správne. Avšak tým, že zmeníme seba, zmení sa všetko okolo nás. 

Mohla by som vás previesť "klasickými" metódami manažmentu lekárskej praxe, pretože s tým mám bohaté skúsenosti. Ale ja vám chcem odovzdať návod, ako si vytvoriť prax, ktorá je výnimočná a práca v nej vás hlboko napĺňa.

V práci trávime veľké množstvo času, a preto to, čo v nej zažívame ovplyvňuje náš život aj mimo práce, a to viac ako si myslíme.

V tomto kurze vám ukážem nástroje, ktoré keď sa rozhodnete používať vytvoria z vašej práce miesto, kam sa budete tešiť, kde budete rozvíjať svoj potenciál, a kde budete zažívať naplňujúce vzťahy so svojimi spolupracovníkmi.

Spojila som v tom kurze 20 ročné skúsenosti s vedením vlastnej spoločnosti v Kanade a následne s 10-ročným vedením tímu zubnej kliniky DENTAL STUDIO 2001, 13-ročným manažmentom vzdelávacej inštitúcie Implant & Aesthetic Academy a prácou terapeuta.

Čomu sa budeme venovať? Budete si odpovedať na netradičné otázky, ktoré vás privedú k pochopeniu, ktoré vám následne ukážu vašu cestu. Tá cesta je pre každého iná a jedinečná. Mojím prianím je, aby ste si vytvorili také pracovné prostredie, ktoré bude slúžiť vám, vášmu rastu a bude vám prinášať spokojnosť. Nebudem vám ukazovať ako kopírovať iných, pretože to je "in", alebo preto, že to "robia tak všetci". To čo funguje ostatným, nemusí fungovať vám, pretože každý sme originál. Preto vás podporím, aby ste našli a kultivovali svoju cestu, ktorá bude vyjadrovať vašu autenticitu.

Prečo si sa rozhodol byť lekárom?

Čo ťa motivuje, aby si každý deň išiel do práce?

Čo chceš dosiahnuť? Prečo to chceš?

Ako si nastaviť zdravé vzťahy s kolegami?...

Tento kurz bude veľmi interaktívny a budete pracovať so svojimi vlastnými otázkami a nachádzať svoje vlastné odpovede, presne také, ktoré vám následne pomôžu vytvoriť prax, ktorá je o vás, napĺňa vaše potreby a odzrkadľuje to, kým naozaj ste.

Kurz je veľmi praktický a odnesiete si postupy, ako zlepšiť fungovanie vašej praxe, ale hlavne ako mať takú prácu ako chcete vy, pretože vy určujete, ako sa budú napĺňať vaše ciele, vy určujete aké pracovné prostredie vytvoríte a vy určujete ako sa budete cítiť vo vašej práci. A najlepšia reklama na svete je spokojný pacient, ktorý vás odporučí ďalej.

2-dňový intenzívny kurz vám ukáže nástroje ako je to možné. Osvojíte si techniky, ktoré môžete používať sami na sebe a tým pôjdete príkladom ľuďom, s ktorými pracujete.

Po kurze je možnosť bezplatnej individuálnej konzultácie na prebratie vašich špecifických problémov vo vašej praxi.

Max. počet lekárov je 16 pre zabezpečenie individuálneho prístupu.

Termín: 

24-25 máj 2024

Cena kurzu je 1200 EUR

Praktické cvičenia

- vedieť povedať autentické nie (nácvik vo dvojici)

- empatické počúvanie (nácvik vo dvojici)

- vidím ťa, počujem ťa (nácvik vo dvojici)

- napíš list svojmu nepriateľovi

- cvičenie blízkosti

- "on/ona urobil/a niečo zlé" - technika čo je s tým možné v tíme

- cvičnie "nesťažovania sa" 

- cvičenie "v koho businesse sa nachádzaš"?

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre tento kurz? 

Nemali. Verím v úplnú slobodu každého, a preto vás nemám potrebu presviedčať, že toto je presne pre vás a navždy to zmení váš život a vyrieši všetko čo vás trápi.  

Takže nasledujte svoje vnútro, ak vás toto oslovilo a ťahá vás to sem, tak ste tu správne. Ak nie, tak ešte nenastal ten čas, alebo potrebujete niečo úplne iné.

Mám hlbokú úctu k akýkmoľvek iným kurzom, technikám, učeniam. Všetky tu majú svoje miesto a preto ma nebudete počuť hovoriť, že IBA toto je skvelé, a nič iné. Nie je to tak. Tiež mám za sebou dlhú cestu a niečo ma na nej obohatilo a niečo naopak nasmerovalo inam. Je úžasné, že je tu také množstvo možností, a ak dnes niekto CHCE, cesta sa mu otvorí.

Ponúkam iba svoju vlastnú autenticitu, svoju vlastnú skúsenosť a zdieľanie toho, čo pomohlo mne a stále ma ďalej obohacuje. 

Kurzom vás prevedie: 

 Zuzana Matušovýchová

Managing Director

Lead lecturer kurzu NETRADIČNÝ MANŽMET LEKÁRSKEJ PRAXE

Vzdelávaniu medicínskych profesií sa venujem od roku 2005.

- 2000 - 2005 - vedenie vlastnej distribučnej spoločnosti v Toronte, Kanade

- 2005 - 2010 - GlaxoSmithKline - vedenie medicínskej vzdelávacej platformy MEDIFORUM

- 2010 - 2020 - Managing Director DENTAL STUDIO 2001

- 2011 - 2023 - Implant & Aesthetic Academy - vedenie platformy vzdelávania zubných lekárov v zubnej chirurgii a implantológii

- 5-ročné štúdium Tradičnej čínskej medicíny, Astrológie, Iridológie, Diagnostiky ega, Bylinnej liečby v I. ŠKOLE PRÍRODNEJ MEDICÍNY

- od 2018 - certifikovaný terapeut metódy RUŠ - vedenie klientov a privátna prax terapeuta (Infinity)

- od 2022 - asistent lektorov metódy RUŠ